DRAGON WINCH MAVERICK

Moc bez rozbijania banku

DRAGON WINCH TRUCK

Na nowo zdefiniowana siła

DRAGON WINCH HIGHLANDER

Gdy prędkość ma znaczenie

DRAGON WINCH HIDRA

Wytrzymałość bez granic

WYGLĄD

Estetyka wykonania i nowoczesny design. Wyciągarki DRAGON WINCH z pewnością nie zeszpecą Twojego pojazdu, a wręcz przeciwnie – dodadzą mu profesjonalnego uroku.

PRZEKŁADNIA

Wyciągarki DRAGON WINCH wyposażone są w 3-stopniowe przekładnie planetarne, zapewniające maksimum wydajności oraz mocy.

GWARANCJA

Wyciągarki DRAGON WINCH objęte są 5-letnią gwarancją. Jeżeli coś się zepsuje – przyjeżdżamy, zabieramy, naprawiamy i przywozimy, czyli door-to-door. Ty nie martwisz się o nic!

WODOODPORNOŚĆ

Wyciągarki DRAGON WINCH przystosowane są do pracy w skrajnie ekstremalnych warunkach. Nie istnieje dla nich zła pogoda!

STEROWANIE

Wyciągarki DRAGON WINCH sterowane są za pomocą pilota kablowego lub bezprzewodowego o zasięgu do 30 m. Stajesz gdzie chcesz i masz pełną kontrolę nad pojazdem!

MATERIAŁ

Wysokogatunkowa stal stopowa, poddawana wielokrotnym próbom wytrzymałościowym. Wyciągarki DRAGON WINCH to prawdziwa klasa tytanów!

HAMULEC

Wyciągarki DRAGON WINCH wyposażone są w hamulec dynamiczny, zapewniający pełną kontrolę nad wyciągiem. Niektóre modele posiadają hamulec automatyczny bądź przekładnie samohamowne.

KATEGORIE

Oferta wyciągarek DRAGON WINCH jest różnorodna i podzielona na kategorie. Dzięki temu z pewnością dobierzesz odpowiedni model do własnych oczekiwań i potrzeb.

NIEZAWODNOŚĆ

Wyciągarki DRAGON WINCH są po prostu NIEZAWODNE. Tu już nie trzeba nic dodawać – to jest fakt potwierdzony przez tysiące zadowolonych użytkowników!

125

MINIMALNA SIŁA UCIĄGU

27216

MAKSYMALNA SIŁA UCIĄGU

60

MIESIĘCY GWARANCJI DOOR-TO-DOOR

50000

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

CZYM JESZCZE WYRÓŻNIAJĄ SIĘ WYCIĄGARKI DRAGON WINCH ?

Przekaźnik typu kontaktor

Kontaktor to elektromagnetyczny przełącznik, przekazujący prąd do silnika. Pełni również rolę bezpiecznika, który nie dopuści do przegrzania urządzenia. W przypadku powstania zbyt wysokiej temperatury wewnątrz układów roboczych, zasilanie zostanie automatycznie odcięte. Przepływ prądu zostaje wznowiony po wystygnięciu silnika, co następuje dość szybko.
Przekaźnik znajduje się bezpośrednio na silniku bądź w puszce nad bębnem, którą można w razie potrzeby przenosić poza wyciągarkę. Pozwala to na pełną kontrolę ułożenia liny podczas jej nawijania, gdyż nic nie zasłania bębna. Solidna i szczelna obudowa kontaktora zapewnia jego długą żywotność i ochronę przed wilgocią.

BEZPIECZNA I WYGODNA DŹWIGNIA WYSPRZĘGLANIA

Proste rozwiązania to najczęściej rozwiązania genialne. Dlatego dźwignia zwalniania liny, stosowana w wyciągarkach DRAGON WINCH, jest prosta w obsłudze i jednocześnie zabezpieczona przed przypadkowym użyciem. Rączkę dźwigni należy pociągnąć do siebie i następnie przekręcić. Nic skomplikowanego, a jednocześnie nie da się tego zrobić „niechcący”. Ponadto mechanizm dźwigni nie wymaga dodatkowego obracania bębnem w poszukiwaniu momentu zwolnienia. Znajdująca się w pokrętle sprężyna samoczynnie zwalnia bolec blokujący przekładnię, co czyni całą operację szybką, bezpieczną i precyzyjną.

HAMULEC, KTÓRY WYTRZYMUJE WIĘCEJ NIŻ LINA!

A trzeba przy tym zaznaczyć, że liny są najwyższej jakości. W zależności od modelu, w wyciągarkach DRAGON WINCH stosowane są hamulce cierne dynamiczne bądź automatyczne, a także przekładnie samohamowne. Przeprowadzane w ekstremalnych warunkach testy wytrzymałościowe (m.in. dynamiczne zatrzymanie) trwały często aż do momentu zerwania liny. Oznacza to konkretnie, że hamulec wytrzymywał wszystkie szarpnięcia, dłużej niż sama lina!

MOC I PRĘDKOŚĆ Z PRZEKŁADNI PLANETARNYCH

Większość wyciągarek DRAGON WINCH posiada trójstopniowe przekładnie planetarne. Ich zasadniczymi zaletami są zwarta budowa i niewielkie rozmiary, a jednocześnie dużo większa rozpiętość przełożeń w stosunku do tradycyjnych przekładni zębatych. Ze względu na niezwykle wysokie wartości sił, działających podczas pracy przekładni, wszystkie ruchome elementy wykonane zostały ze stopów o najwyższym współczynniku wytrzymałości, zarówno na tarcie, jak też na przeciążenia. W ich procesie produkcyjnym obowiązuje rygorystyczna klasa dokładności, charakterystyczna dla urządzeń precyzyjnych.

ERGONOMICZNY I DOSKONALE ZABEZPIECZONY PILOT

Najdelikatniejszą częścią każdej wyciągarki jest pilot. Specyficzne warunki, w jakich przychodzi mu nieraz pracować (deszcz, śnieg, błoto etc.), mogą często prowadzić do jego uszkodzenia, a w konsekwencji do niemożliwości obsługi maszyny. Dlatego w wyciągarkach DRAGON WINCH zrezygnowano z plastikowej i niepewnej obudowy, na rzecz solidnej i elastycznej gumy, zapewniającej wysoką wodoszczelność. Doskonale amortyzuje ona wszelkie uderzenia i wstrząsy i jest ergonomiczna (idealnie przylega do dłoni). Gumowa obudowa pilota została ponadto zaprojektowana również z myślą o tym, by można go było bez problemu obsługiwać w rękawicach, co dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania wyciągarki.

Kupując Dragona, stajesz się posiadaczem nowoczesnego, piekielnie silnego i perfekcyjnie działającego mechanizmu, który Cię nigdy nie zawiedzie.

PREZENTACJA DRAGON WINCH

DRAGON WINCH – WYCIĄGARKI, KTÓRE PRACUJĄ Z SIŁĄ BULDOŻERA!